Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Koupelny v glamour stylu vás okouzlí: Takto si je dokážete vyčarovat i doma

Pokud toužíte vaši koupelnu přeměnit na malé dokonalé a intimní spa, nechte se inspirovat našimi tipy. Stačí pár změn a dokážete si opravdu vytvořit vlastní kousek ráje i doma. Podívejte se jak na to.

Láska na první pohled
Pokud patříte mezi milovníky minimalismu a zároveň zbožňujete kvalitní materiály a exkluzivní prvky, tato koupelna je pro vás jako stvořená. Otevřený prostor, simple design, kde do sebe všechno dokonale zapadá a přesto má punc výjimečnosti. Navíc kombinace betonu a dřeva je momentálně velkým hitem. Stejně jako vana, kterou necháte splynout s podlahou. Dokonalé!

Moderna s prvky netradičnosti
Pokud vám při zařizování nechybí jistá dávka odvahy a uvolněnosti, zkuste černo – bílou šachovnicovou podlahu v koupelně dotvořit luxusním mramorem a zlatými prvky. Se správnými doplňky si budete opravdu připadat jako ve vlastním malém paláci.

Mramor jako dominantní prvek
Trendy v interiérovém designu se každý rok mění. Jeden materiál je však už léta IN. Mramor. I když v tomto případě nejde o nejmenší investici, určitě se vyplatí. Můžete si být jisti, že vám vydrží roky. Výborně vypadá v světlých nebo nude odstínech. Pokud máte možnost umístit vanu do prostoru uvidíte, že to bude vypadat skvěle.

V jednoduchosti je krása
Pokud jste přece jen o něco konzervativnější i pro vás máme řešení. Černo – bílá je hitem, nejen v našich šatnících. Dokonce můžete celý design koupelny přizpůsobit prioritně těmto dvěma barvám. Glamour efekt v tomto případě docílíte doplňky. Svíčky, květiny, vůně, to vše vytvoří perfektní vizuální efekt a místo, ze kterého se vám nebude chtít odejít. A o tom přece jde, no ne?

Related articles

Comments

Nejnovější články