Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Kuchyňskou linku nebo jiný nábytek pořídíte na míru snadno a rychle

Jestliže momentálně řešíte zařizování nového interiéru, není nic neobvyklého, že potřebujete vyřešit na míru také nábytek. Pokud chcete mít vše doladěno přesně podle svých představ, je to v zásadě jediná možnost. Lépe se vám s nábytkem na míru podaří využít prostory vašeho interiéru, využijete doslova každý kout a každé místo. Velká výzva je to zejména v místech s omezeným prostorem, v podkroví a podobně. Především ale s nábytkem na míru bude výsledek vypadat tak, že budete skutečně spokojeni.

Ideální kuchyňská linka

Na míru si můžete nechat vyrobit libovolný nábytek, nejčastěji se však řeší kuchyňské linky, kde potřebujeme mít vše ergonomicky zvládnuto na jedničku. Aby se nám pochopitelně v kuchyni dobře pracovalo a vařilo. Kuchyňské linky na míru si můžete nechat udělat do malých i velkých prostor, můžete pracovat s atypickými rozměry a dispozicemi vašich prostor. To vše patří mezi velké výhody nábytku na míru.

Důležitá je kvalita od návrhu až po realizaci

Abyste dospěli skutečně do stavu, který vám bude maximálně vyhovovat, vždy je důležité, abyste si rozuměli s realizátorem vaší kuchyně, nebo jiného nábytku. Na trhu dnes existuje celá řada kvalitních firem, které vám dokáží nabídnout nábytek na míru, přičemž je důležité, aby při návštěvě bylo vše s klientem podrobně zkonzultováno a aby byly dořešeny rozměry a další veškeré detaily. Každopádně vám dnes dobrá firma nabídne:

  • 3D vizualizaci vašeho interiéru
  • Odbornou montáž a instalaci na místě

Forma 3D vizualizace je tady zejména proto, abyste si v první fázi, při návrhu projektu, udělali představu o výsledné podobě. Zpravidla potom ještě přichází na řadu další připomínkování a dořešení celého projektu k vaší plné spokojenosti. Teprve potom přichází na řadu realizace, kdy je nábytek vyroben dle vašich požadavků a z požadovaných materiálů. Pokud se jedná o kuchyni, instalace probíhá typicky běžně včetně zakoupených spotřebičů.  

Related articles

Comments

Nejnovější články