Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Luxus v domácnosti? Jedině s W Collection od Whirlpool

Hledáte kvalitu a nadčasovost? Pak je pro vás W Collection tím nejlepším řešením
W Collection je kompletní řada domácích prémiových spotřebičů, které změní vaše zvyklosti. Při výběru těch nejvhodnějších spotřebičů pro váš domov si můžete vybrat ze tří specifikovaných podkategorií W11, W9, a W7. Celý designový řada zahrnuje produkty, které disponují maximálním výkonem doplněným inteligentní technologií 6. SMYSL a výjimečně zpracovanými barevnými dotykovými displeji s navigací.

Investice do prémiového spotřebiče a ušetření až 100 Eur? Jedině s Whirlpool
Whirlpool přichází s ojedinělou možností vrácení částky až 100 Eur zakoupením vybraných nejnovějších modelů vestavných spotřebičů z řady W Collection u obchodních partnerů.

V případě, že zaregistrujete váš nový spotřebič do 14 dní od uskutečnění nákupu na tomto linku, vám po ověření registračních údajů zašle Whirlpool přímo na váš účet zpět příslušnou částku. Akce platí pro vybrané modely a trvá od 1. 5. 2019 do 30. 6. 2019.

Není vaření jako vaření
Whirlpool se snaží vycházet svým klientům maximálně vstříc. Proto si dává velmi záležet na intenzivním vývoji jednotlivých technologií svých spotřebičů tak, aby maximálně splňovaly současné nároky zákazníků. Intuitivní technologie 6. SMYSL zajistí vždy ty nejlepší možné výsledky. Každý spotřebič má své specifické a nenahraditelné vlastnosti. Ať už budete pokrmy vařit, péct či ohřívat, vždy vám tuto činnost zjednoduší a zpříjemní inteligentní a revoluční technologie 6. SMYSL.

S Whirlpool poznáte rozdíl.

Related articles

Comments

Nejnovější články