Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Mini ráj se zahradním nábytkem

Proměňte svou terasu v mini ráj pro stolování pod širým nebem. Stačí vám k tomu malý stolek a dvě křesílka. Prostě zahradní nábytek z ekovovyroba.cz. Můžete třeba zvolit univerzální kusy zahradního nábytku s jednoduchým designem, které působí lehkým a neokoukaným dojmem. V každém případě máte na výběr zahradní nábytek ratanový, zahradní nábytek plastový, zahradní nábytek kovový. Veškerý tento zahradní nábytek je mimořádně odolný proti vlhkosti, takže je vhodný pro venkovní použití. Vaší terase (balkonu, lodžii, dvorku či zahradě) přinese svěží, letní vzhled. S trochou péče mu zajistíte opravdu dlouhou životnost. Přidejte nějaké textilie, jako jsou polštáře, ubrusy a pár rostlin – výsledný efekt bude dokonalý.

Jak sklidit úrodu či vyčistit okap?

Pokud jde o zahradu, určitě využijete hliníkové schůdky do domácnosti nebo přímo víceúčelové žebříky do domácnosti. Jsou důležité nejen při sklizni ovoce, ale třeba také při čištění rýn a okapů. Schůdky do domácnosti zase dobře poslouží při mytí oken a věšení záclon. Však to všichni dobře známe, že očistit rámy oken až kdesi pod stropem není bez hliníkových schůdků do domácnosti vůbec jednoduché. Pojďme se ale ještě na chvíli podívat na dvůr a zahradu.

Je čas grilování

Nechat si v nádherných letních večerech ujít grilování na vlastní zahradě by byl hřích. Bez zahradního grilu na dřevěné uhlí nebo zahradního grilu plynového se to však neobejde. Ekovovyroba.cz je si toho plně vědoma, proto má ve své nabídce také zahradní grily na dřevěné uhlí a zahradní grily plynové. Pojďme si to všechno pěkně shrnout. Posezení díky zahradnímu nábytku máme vyřešené, mytí oken a věšení záclon díky schůdkům do domácnosti taky, ovoce lehce očešeme pomocí žebříku do domácnosti, večeři připravíme na zahradním grilu na dřevěném uhlí nebo zahradním grilu plynovém. Chybí tedy ještě něco k naší plné spokojenosti? Snad jen zahradní skleník, v kterém si budeme moci vypěstovat spoustu zdravé zeleniny a motúčko Brno (motúčko Kuřim), abychom si práci na zahradě a okolo domu co nejvíce zjednodušili.

Related articles

Comments

Nejnovější články