Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Víte, který instalatér Praha je kvalitní, rychlý, má rozumné ceny a pracuje rychle?

Možná jste se rozhodli zrekonstruovat starou koupelnu nebo špatně fungující topení, možná stavíte dům nový a instalatérských prací je v něm spousta. Také se vám ale mohla přihodit nečekaná havárie, ať už ve spojitosti s prasklým vodovodním potrubím nebo ucpaným odpadem. Ať potřebujete cokoli, vždy vám pomůže instalatér Praha Rastislav Žák se svým týmem.

Instalatér pro celou Prahu

Je vaše adresa na Praze 7? Nebo na Praze 5? Do všech částí i do okolí hlavního města se tento plumber Prague rád dostaví. Mluví i cizím jazykem, což je skvělé pro všechny osoby ze zahraničí. Do pár hodin může být u vás, záleží na aktuálním stavu akutních i ostatních objednávek. K zákazníkům přistupuje individuálně, pokud potřebujete akutní pomoc, pomůže vám v co nejkratším možném čase.

Plumber Žák je flexibilní, vstřícná, ochotně vám vysvětlí, co je potřeba udělat, poradí, co příště nedělat, pokud závadu způsobilo vaše jednání. Jednoduše, jde o firmu s lidským přístupem, zároveň ale profesionálními znalostmi a mnohaletými zkušenostmi. Každý instalatér i topenář z této firmy je odborně znalý, má praxi, plně se můžete svěřit do rukou celého týmu.

Široká paleta služeb

Firma provádí instalatérské i topenářské práce, ale také čištění odpadů. Poptávat je možné výměnu, montáž i opravy WC, výměnu a montáž baterií, umyvadel, syfonů, instalaci praček, myček, výměnu a montáž pračkových či rohových ventilů, výměnu a montáž vodoměrů, redukčních ventilů, nechybí ani výměna bojleru Praha atd. Z topenářských prací je to vše kolem montáže a výměny radiátorů, radiátorových ventilů, rozvodů topení, poruch topenářských sítí, havarijní služby…

Ať už máte ucpaný odpad, potřebujete prohlídku nebo revizi kanalizace kamerou, instalatér Praha vám pomůže.

Related articles

Comments

Nejnovější články