Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Změňte své bydlení k nepoznání: Originální tapety udělají ve vašem interiéru zázraky

Tapety patří k dalším trendům, které zažívají masivní comeback! Ty vytvářejí pozoruhodné pozadí vašemu domovu, které mu dodávají jedinečnou osobnost. Potisk tapet má schopnost změnit atmosféru každé místnosti. Ať už bude její hlavní postavou nebo decentním doplňkem. Tapeta dodá vašemu bydlení jedinečný styl. Květinové, geometrické nebo vintage, výběr závisí na vašem vkusu.

tropická atmosféra
Tropické vzory exotických rostlin a džungle jsou letos velkým trendem. Nejen v módě, grafickém designu, ale i interiérovém designu. Tapety s tímto vzorem pozvednou vaše bydlení a váš domov dostane permanentní dovolenkové vibes. Není to však nic pro utaženy povahy. Tento motiv je řádná divočina!

retro nálada
Ano, v úvodu jsme zmínili, že tapety více nenesou přívlastek retro. Jedním dechem dodáváme, že jen do momentu, dokud se pro to nerozhodnete. Rozkošní retro plameňáci v jemné růžové barvě dodávají interiéru teplo a život. Vyniknou na hlavní stěně v obývacím pokoji nebo jídelně.

Zlaté časy
Glamour look se v interiérovém designu těší mimořádně velké oblibě. Primárním kovem je zlato, která dodává interiéru podmanivý lesk. Glamour styl se prostě musí lesknout! Proč nejcennější kov nazakomponovať do interiéru právě pomocí tapety?

Svět jako na dlani
Jste milovníkem cestování a také ve svém domově se chcete cítit světácký? Tapeta s vyobrazením mapy světa bude pro vás nejen krásným stylovým doplňkem interiéru, který nazýváte domovem, ale i vaší inspirací k dalším cestovatelským zážitkem.

Related articles

Comments

Nejnovější články