Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Na úklid a údržbu často stačí smetáček s lopatkou

Pomůcky na úklid a údržbu vždy nemusí znamenat pouze vysavač, čistící prostředky a podobně. Někdy se hodí třeba obyčejný smetáček s lopatkou. Pořiďte si třeba sadu na úklid a údržbu, kterou nabízí eshop magichome.cz. Díky své velikosti vám tato skvělá pomůcka nebude nikde překážet. Určitě pro ni najdete nějaké to místečko třeba v koupelně a WC, ale díky očku můžete soupravičku také kamkoliv zavěsit. Rozsypané drobky v kuchyni a jídelně, koupelně a WC a vlastně prakticky nikde v celém domě či bytě nebudou mít šanci. Tato praktická pomůcka modré barvy s bílými štětinami je opravdu velmi skladná a pohodlně se s ní manipuluje. Obě části, tedy lopatku a smetáček, lze do sebe jednoduše zacvaknout. Už nikdy více žádné drobné nečistoty, které vás tolik rozčilují a tak snadno se roznášejí po celém domě.

Pryč s potravinovými moly

Když už jsme u úklidu a údržby, skvělým pomocníkem do kuchyně a jídelny mohou být dózy. Například dóza na sušenky, dóza na kávu, dóza na sůl, dóza na těstoviny, dóza na mouku, dóza na strouhanku. Určitě už jste zažili nepříjemné potravní moly, které si člověk může s potravinami z obchodu do domácnosti přinést. A právě taková dóza je skvělým řešením, jak se potravinovým molům ubránit. Stačí po příchodu domů sušenky, kávu, sůl, těstoviny, mouku či strouhanku přesypat do příslušných dóz, a je vyhráno.

Vyberte si, co potřebujete

Internetový obchod magichome.cz však nenabízí pouze pomůcky na úklid a údržbu, potřeby do kuchyně a jídelny, koupelny a WC. Najdete zde další skvělé bytové doplňky, věci do dílny včetně drobného nářadí (nářadí dílna), bytový textil, baterie, žárovky, LED. Zkrátka spoustu věcí, které jsou ideální pro dům a zahradu. V klidu a pohodlí domova si projděte jednotlivé kategorie. Nezapomeňte se podívat také na novinky či exkluzivní kolekci. Určitě si něco skvělého vyberete.

Related articles

Comments

Nejnovější články