Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Jarní trendy, díky kterým se budete na terase či balkoně cítit jako na dovolené: Tyto doplňky jsou IN v roce 2019

Vykouzlete si doma či na chalupě útulný prostor, díky kterému se budete cítit jako na dovolené. Užijte si letošní sezónu v obklopení ducha přírody, světýlek a atmosféry večera, který vnese do vášhopríbytku zároveň romantiku. Máme pro vás skvělé tipy, jak na to!

Metalický květináč v kombinaci se zelení pastvou pro oči
Květináče s jednoduchými zelenými květy konkurují tuto sezónu klasickým romantickým květem. V kombinaci se zlatou nádobou, do které ji můžete zasadit vytvářejí příjemný kontrast. Zelená uklidňuje a tak se ve své vlastní oáze budete cítit jako na dovolené, to si můžete být jisti.

Keramické misky zpříjemní požitek z jídla
Venku všechno lépe chutná a společné snídaně, obědy nebo večeře se stávají stále více populárnější. Vytvářejí totiž blíže pouto s lidmi a stejně tak i silnější požitek z jídla. Láska prochází žaludkem a výběr kuchyňského nádobí můžete přizpůsobit tomu, jaké barvy milujete. Pastelová růžová v kontrastu s přírodou je skutečně kouzelná.

Závěsné křeslo vykouzlí chill jako na dovolené
Kruhový tvar závěsného křesla je „must-have“ sezóny a jedno takové byste si měli pořídit. Vaši oblíbenou knihu zhltnete na jeden krát a nebudete chtít, aby tento večer skončil. Dopřejte si chvilku pro sebe a naučte se věnovat se sami sobě. Někdy je dobré být sám se sebou v přítomnosti.

Bavlněný puf v boho stylu vytvoří uvolněnou náladu
Bohémský styl se nedá ignorovat a v případě zařizování balkonu nebo zahrady obzvlášť. Bavlněný puf k sezení v kombinaci s dřevěnými stolky rozehrává příjemnou souhru uvolněné atmosféry. Tón v tónu a přírodní materiály zdaleka nemusí být nudné.

Related articles

Comments

Nejnovější články