Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Jak ze starých (ne) potřebných věcí vytvořit moderní nábytek do vašeho bytu

Mnoho lidí vyhazuje věci či nábytek v domnění, že jejich už nepotřebuje. Na všechno třeba jen trošku kreativity a když ji nemáte nechte se inspirovat internetem, který nabízí opravdu pozoruhodný výběr triků a tipů, jak vytvořit ze starých, nepotřebných az našeho pohledu k vyhození souosých věcí netradiční, zajímavou i moderní dekoraci do vašeho nového domova, kterou vaše návštěvy zajisté ocení.

Žárovky či nefungující sada bicích bubnů jako lustr
Žárovky pospojovány do zajímavého tvaru nebo vsazeny do nepoužitelných bubnů, to je nápad. Zajímavý lustr vyrobíte dokonce iz klobouků.

Kolo jako originální podstavec v koupelně
Kolo po dědečkovi, který překáží v garáži může takto krásně zapadnout jako podstavec ve vaší netradiční koupelně. Dokonce použitelné je už jen kolo z bicyklu, které doplníte ručičkami a mechanismus; a vyčarujete originální nástěnné hodiny do vaší kuchyně.

Staré vany jako originální sedačky
Stejně lze použít i starý nepotřebný kufr jako židli, upevníte nožičky, na kterých bude stát, rozevřete a vyplníte.

Dřevěné tenisové rakety jako zrcadla
Stačí zajít k šikovnému Sklenář, který je přemění na netradiční zrcadla.

Starý klavír jako fontána
Vyplníte ještě převislými květy a vyčarujete tak dokonalou venkovskou atmosféru. Dokonce z jednotlivých částí klavíru dokážete vytvořit originální obývací stěny, poličky na knihy.

Skládací židle jako poličky či šatník
Stačí přetřít např. na tradiční bílou, pověsit na zeď, dobře upevnit a máte další prostor navíc na uskladnění šatstva, prádla a jiných věcí. Originální stojan na bundy si můžete vyrobit např. iz nadbytečných věšáků, které popribíjate na stěnu v předsíni.

Staré komody jako květináče
Možná zošúchané, či jinak opotřebované, ale do zahrady jako květináče více než nápadité. Vyzkoušejte.

Related articles

Comments

Nejnovější články