Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Nejstylovější doplňky do dětského pokoje pro nejmenší: Díky nim dosáhnete sladký spánek pro děti

Kombinací komfortu a skvělého designu dosáhnete hnízdečko pro vaše nejmenší. Moderní interiér ovlivňuje psychiku dítěte. Díky výběru správných doplňků vykouzlíte dětský pokoj jako mrknutím kouzelného proutku.

Pro vývoj maličkých mrňousů je spánek nesmírně důležitý. Když spí krátký čas, dokáže to ovlivnit jejich psychické rozpoložení:

dětičky do 2 let stráví spaním nebo bděním až 40% času
spánek ovlivňuje fyzický a mentální vývoj
děťátko by mělo usínat v postýlce, ne na rukách a mělo by dřímat, ne spát
vytváření správných návyků v dětství zlepšuje náš spánek a životní styl do budoucna
okolí spícího prostoru se doporučuje mít stále stejné
spánek víte zpříjemnit děťátku doplňky, které dětský pokoj zútulní, oblíbenými hračkami či pyžamem
Baldachýn na vytvoření sladkého spánku
Lehoučký jako pavučinka. To nejlépe vystihuje baldachýn pro děti, který zažívá poslední roky skutečně velký boom. Díky jednoduchým a šikovným trikem proměníte obyčejnou dětský pokoj na království vašeho nejmenšího.

Variabilní hrací podložka
Misiones podložka na hraní Flower je dokonalým spojením moderního designu a komfortu pro děti. Variabilní podložka na hraní reflektuje aktuální trendy v oblasti interiérového designu pro nejmenší.

Povlečení 100% bavlna
Bavlněné povlečení patří mezi základní výbavu, kterou nelze podceňovat. Dětská fantazie a sny patří k těm nejsilnějším zážitkem každého z nás. Dopřejte svým ratolestem sladký spánek. Důraz na vysokou kvalitu byste neměli ignorovat, složení 100% bavlna je jasná volba.

Lněná prošívaná deka
Prošívaná deka z kolekce Pure Nature splňuje všechny atributy minimalistického vzhledu. Nadčasový design a pastelová barva skvěle se hodící k odstínům šedé a bílé vytvářejí v celé dětském pokoji oázu klidu a skvělého rodinného zázemí.

plyšový jednorožec
Jednorožec je typickým symbolem pohádkového snění, které k dětství neodmyslitelně patří. V pastelově jemných barvách se stane ze dne na den oblíbeným miláčkem vašich ratolestí. Z vašeho dítěte a tohoto plyšového miláčka se stane snadno neodmyslitelná dvojka.

Závěsný dekorativní obláček
Dekorace, která dokáže zázraky. Závěsný obláček s visícími hvězdičkami a měsícem můžete umístit nad dětskou postýlku, postel nebo dětský koutek. Zmíněný baldachýn může být jeho součástí. Tento elegantní doplněk vnese do dětského pokoje závan nefalšované dětské radosti.

Related articles

Comments

Nejnovější články