Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Pojištění majetku bychom neměli brát na lehkou váhu

Bohužel, nikdy nevíme, co se nám může v životě přihodit. Křišťálová koule by sice možná byla dobrým řešením, zatím však máme pouze vhodnou formu pojištění, jehož sjednání nám může zajistit klidnější usínání. Ať už žijeme v garsonce, stometrovém bytě nebo rodinném domku, máme zodpovědnost za majetek a rodinu. Nečekané situace si nevybírají, přijdou zrovna tehdy, když se jejich přítomnost hodí snad ze všeho nejméně. Vytopený byt kvůli pračce, požár, který vznikl díky rychlovarné konvici, to jsou jen dvě z možných variant, které nám hrozí snad denně.

Komplexní ochrana pro vaše domácnosti

Je dobré vědět, že se máme na koho obrátit v případě, kdy dojde opravdu k nejhoršímu. Právě proto si zodpovědní sjednávají pojištění majetku, díky němuž je zajištěna komplexní ochrana. Bude tu totiž i v případě, že si zabouchnete dveře od bytu. Podobná věc se přitom v panelových domech může stát poměrně často, stačí k tomu jen malá chvilka nepozornosti.

Stát se přitom může cokoliv, můžete také nedopatřením zničit zboží v regálech obchodů. A co vše si lze pojistit? Kromě rodinného domu nebo rekreační nemovitosti je to také byt v OV, vybavení kanceláře, vířivá vana nebo garáž, možnosti jsou tedy velmi široké.


Nevíte, jak si sjednat to nejvýhodnější majetkové pojištění? Využijte možnost online srovnání cen a najdete to nejlepší pojištění majetku.


Pojištění, které ocení nejen mladí

Není to jen dobrý pocit, kvůli němuž si sjednáváme pojištění odpovědnosti. Myslíme na budoucnost, ale i na nenadálé situace, co nás mohou potkat klidně už za hodinu. Výhodou je zde pak mimo jiné celosvětová platnost podobné pojistky, která nabízí v základní verzi kvarteto možných variant podle pojistné částky. Tři, pět, sedm, ale i deset milionů korun, přesně takové čtyři alternativy se zde nabízejí. Mimochodem, přemýšlíte nad letním výletem do ciziny, třeba jen na jediný den? Potom zvažte pojištění na cesty.

Related articles

Comments

Nejnovější články