Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Usedněte na terasu nebo zahrádku při jakémkoli počasí. Je to možné s kvalitními markýzami

Nad terasou nemusíte mít zrovna klasickou stříšku, prodlouženou střechu, pergolu a podobně. Kdykoli si přejete terasu, zahrádku nebo třeba balkon zastínit, i dodatečně, když už je vše do detailů hotové, můžete si koupit kvalitní a designově povedenou markýzu. Zastíní velký prostor, a řešení je zde i v případě, že byste nechtěli zasahovat do fasády. Stačí zvolit samostojnou markýzu.

Luxusní markýzy ve špičkové kvalitě

Ty nejkvalitnější markýzy u nás najdete na T-Shade.cz. Jde o firmu z Prahy, která vám ráda namontuje markýzu kdekoli v rámci ČR. V její nabídce najdete kazetové markýzy, markýzy bez kazety, markýzy pro zimní zahrady, markýzy na balkon, boční markýzy i samostojné markýzy. Jsou vyráběny na míru, mají dokonalý design a jejich záruční lhůta trvá 5 let. Díky různým látkám i konstrukcím je můžete vidět v mnoha podobách.

Všechny modely slouží jako markýzy proti dešti, větru a samozřejmě i proti slunci. Stín získáte nejen na terase, ale také v interiéru za francouzskými či jinými dveřmi, které dělí terasu od interiéru.

Cenově nejdostupnější jsou mezi luxusními markýzami ty bez kazety. Mají jednoduchou konstrukci a jsou vhodné pro montáž pod převis, balkon nebo stříšku. Neztrácí však nic z vlastností kazetových markýz.

Všechny markýzy Markilux mají nepromokavou, vysoce kvalitní látku. Na t-shade.cz se můžete podívat do záložky „Realizace“, kde najdete spoustu motivace. Třeba vám padne do oka některá z markýz natolik, že ji budete chtít doma nebo ve firmě. A pokud na markýzu spěcháte, podívejte se na markýzy skladem.

Nechte si instalovat novou látku na vaši letitou markýzu

T-Shade pomůže i těm, kteří již markýzu mají, ale potřebují na ni novou látku. Stačí vybrat si vhodný typ a zadat poptávku. 

Na T-shade.cz najdete mnoho markýz, z nichž si určitě vyberete.

Related articles

Comments

Nejnovější články