Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Decore Ocra – nová souhra okru a šedé

Trend šedé barvy v interiéru trvá již nějakou dobu a ani letošní rok na této skutečnosti nic nezmění. Do této šedavé hry nyní vstupuje nový hlavní hrdina – jedinečný odstín Decore Ocra tvrzeného kamene Technistone, který mění očekávané v originální. Spektrum tónů šedé a okru kombinuje a mění zdánlivě nesourodé v krásné a dlouhotrvající, čímž se Decore Ocra stává výrazným a přeci nenápadným. 

Odstín Decore Ocra je již několikátým velmi zdařilým barevným potomkem Technistone. Své místo získal v kolekci Trend, která nekonvenčním stylem propojuje staré a nové designové prvky, nebojí se jít za hranice netušených možností, barevně kombinuje, hraje si a zkouší. 

Okrový vodopád fantazie Decore Ocra vytváří nezaměnitelnou strukturu a v nezaměnitelné mění i prostředí, kde dostane svůj prostor zazářit. Pozornost si rozhodně získá v atypických kuchyních, otevřených halách i pracovnách. Tvrzený kámen Decore Ocra rozšiřuje kolekci Trend a je dostupný v matném provedení v tloušťce 20 a 30 mm.

Popiska k fotografii: 

Brána do okrové fantazie

Trendy mluví o šedých odstínech, městském stylu, znacích urbanismu a jednoduchosti. Do této interiérové hry nyní vstupuje nový hrdina – tvrzený kámen Decore Ocra od Technistone. Jeho odvážný okrový nádech struktury s šedavým podkladem je nezaměnitelný, nevšední, proniká do niter duší a promlouvá k nim. Kýženou pozornost si získá jak v atypických kuchyních, tak i v osobitých pracovnách a v otevřených halách. Tak výrazný a přeci nenápadný. Technistone, www.technistone.cz

Related articles

Comments

Nejnovější články