Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Nejlepší kancelářské židle pro práci doma

Kancelářské židle měly v domácnosti vždy své místo. Koranavirus a související opatření zvýšily počet těch, co vykonávají práci z domova.

Proto se zvýšil zájem o kancelářské židle pro práci doma.

Tomuto trendu se přizpůsobil TOP prodejce kancelářských židlí – superkancl.cz

Oblíbená kancelářská židle s podhlavníkem. Opěradlo se přizpůsobuje zakřivení zad, což zvyšuje pohodlí. Na této židli se vám bude skutečně sedět pohodlně i díky možnosti plynule nastavit výšku a sklon opěráku. Pohodlná židle, která vám umožní pohodlné sezení.

Jednou z nejprodávanějších židlí je ergonomická kancelářská židle Antares. Tato židle se vyznačuje vysokým opěradlem, je tedy vhodná i pro osoby nad 180 cm. Umožňuje pohodlně pracovat dlouhé hodiny bez pocitu bolesti.

Odolná kancelářská židle Trevis má vysokou nosnost až 130 kg. Je extra pohodlná: má odnímatelný polštářek a čalouněné područky. Oceníte kvalitní houpací mechanismus, který je jednoduše možné regulovat páčkou. Trevis je ideální židle pro ty, kteří chtějí své domácí kanceláři dodat moderní a odlišný nádech.

Výběr židle byste neměli brát na lehkou váhu, zejména pokud máte problémy se zády. Proto je potřeba vědět, jak správně sedět. Správná kancelářská židle napomáhá správnému držení těla a chrání před bolestí zad a svalů.

Superkancl.cz je specialista na prodej kancelářských židlí pro zdravé a pohodlné sezení.

Related articles

Comments

Nejnovější články