Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

UNC nakladače – praktické a univerzální stavební stroje

Mezi velmi oblíbené stavební stroje lze rozhodně zařadit smykem řízené nakladače. Najdou využití v mnoha oblastech, jsou univerzální a spolehlivé. Potěší také svou praktičností a komfortem při práci. Mezi další populární stroje patří i kolová rypadla.

UNC nakladače

Název těchto nakladačů má poměrně jednoduché vysvětlení – zkratka UNC totiž označuje univerzální nakladač čelní. Jde o smykem řízené nakladače, které se skvěle hodí pro práce menšího rozsahu. A to v různých oblastech, ať už jde o zemědělství, či stavebnictví. Malé rozměry a dobrá manévrovatelnost umožňují práci nejen na venkovních plochách, ale také uvnitř budov. Navíc můžete vybírat z různého příslušenství, stroj tak přizpůsobíte dle aktuálních potřeb. Poradí si s hloubením rýh, přepravou kusových materiálů i nakládáním sypkých materiálů.

Moderní vybavení

UNC nakladače si získaly popularitu mezi stavebními stroji. Postupem času však přišlo ještě modernější řešením – tím jsou nakladače Locust. Tyto smykové nakladače vychází z koncepce UNC nakladačů, mají přitom řadu výhod navíc. Jednou z nich je moderní řešení kolmé pozice lopaty při zdvihání ramene. Pyšní se přitom spolehlivostí, dobrým výkonem, komfortem a skvělými jízdními vlastnostmi.

Kolové rypadlo

Kromě smykem řízených nakladačů je vhodné zmínit také kolové rypadlo. Jde totiž také o poměrně univerzální stroj, který najde využití při různých úkolech. Díky modulovému podvozku vyhoví i specifickým nárokům – radlici a stabilizační podpěry lze namontovat dle potřeby. Potřebný výkon zajišťuje hydraulický systém s dvojitým obvodem. S přehlednou přístrojovou deskou zvládnete vše snadno nastavit, dle toho, jaké nástroje stroj nese.

Smykem řízené nakladače i kolová rypadla patří mezi často využívané stroje. Zejména díky univerzálnosti, praktičnosti a komfortu při práci.

Related articles

Comments

Nejnovější články