Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Nové byty za staré ceny! Posledních pět k mání!

Chcete bydlet ve vlastním bytě, ale bojíte se, že je tato investice nad vaše možnosti? Je pro vás hypotéka strašákem a raději se kloníte k myšlence zůstat bydlet v nájemním bytě? Hlodá ve vás červíček pochybností, zda je to tak skutečně dobře? Máte recht, takové rozhodnutí je skutečně zásadní a náročné. Stovky odvážných už ho mají za sebou a nové domovy našli. A jak svoje dilema vyřešíte vy?

Poslední volné byty

Nové byty za starých podmínek. Tak lze definovat projekt rezidenčního bydlení v Malešickém háji, který je určen především těm, kdo ocení soukromí s blízkostí přírody. Malešický Háj je místo, které přináší domov s lesem za zády. A to doslova. 107 exkluzivních bytů v pěti samostatných domech nabízí jedinečné místo pro život ve velkoměstě, ale přitom obklopené zelení. Budete se zde cítit jako v ráji, užívat klidu, čistého vzduchu a přitom to budete mít pár minut cesty do centra pomocí MHD.

Kdo dřív přijde, ten dřív bere

Prodej bytů v Malešicích v těchto dnech vrcholí. Úspěšné architektonické pojetí přineslo projektu obrovskou slávu a poptávka po těchto exkluzivních bytech byla nadstandardní. V této chvílí zbývá k prodeji několik posledních bytových jednotek o velikosti 1 až 3+kk.

Volné jednopokojové byty mají výměru 33 metrů čtverečních a disponují balkonem i sklepem. Dvoupokojový byt čítá příjemných 57 metrů čtverečních a k dispozici vám bude i předzahrádka o velikosti 45 metrů. Třípokojový byt je o velikosti 81 metrů čtverečních a velmi prostorný je i příslušný balkon, na kterém budete moci trávit volné chvíle.

Zvýhodněná hypotéka pomůže s financováním

Cena bytové jednotky je uvedena bez garážového stání, které je možné přikoupit. V Malešickém háji zbývají poslední volné byty, na které je možné čerpat zvýhodněnou hypotéku od Hyposervis Consulting. Sečteno, podtrženo, finančně vás splátka hypotéky na novostavby v Malešicích vyjde zhruba stejně draho jako jeden měsíční nájem, který platíte svému pronajímateli. To už stojí za zamyšlení, zda opravdu neudělat rozhodný krok a vydat se vstříc budoucnosti, kdy vám jeden z posledních bytů v Malešicích bude říkat „pane“!

Related articles

Comments

Nejnovější články