Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Rekuperace vám zajistí čistý a čerstvý vzduch i v bytech ve velkoměstech

Chcete se více pohybovat venku, abyste ulevili svým plicím, které jsou po celý den spolu s vámi zavřená v kanceláři nebo třeba kuchyni, kde pracujete, ale nemáte čas dostat se v týdnu kdekoli mimo domov? Možná jste v seniorském věku a jít ven je pro vás zdravotním rizikem. Ať je to jakkoli, mít doma čerstvý vzduch můžete vždy, aniž byste museli větrat. O vše se postará rekuperace bytu nebo domu.

Abyste doma měli skutečně čistý vzduch

Možná tomu nebudete chtít věřit, ale doma vdechneme až 8x víc nečistot než venku. Přitom to lze snadno vyřešit s pomocí rekuperace. Aniž byste museli větrat okny nebo dveřmi, budete mít doma stále příjemné klima a ticho, protože s rekuperací větráte automaticky. Za topení můžete ušetřit 60 – 70 % nákladů. Rekuperace vám nejen zajistí čerstvý vzduch zvenku, ale také jeho stabilní teplotu.

Budete rádi i v případě, že se potýkáte s alergiemi. Rekuperační jednotka odfiltruje až 99 % bakterií, jemného prachu a pylu. Obávat se nemusíte ani plísní. Díky rekuperaci nedochází k hromadění vlhkosti v kuchyni, koupelně ani jinde, rekuperace hlídá stálou teplotu i přiměřenou vlhkost, čímž přispívá k vašemu zdraví. Dokonce jste chráněni i proti radonu, jenž se do domů dostává z podloží. Pravidelná výměna vzduchu rekuperací jej stále odvětrává.

Filtrační řešení Aldes patří k nejlepším

Když je rekuperace vzduchu prováděna filtračním řešením Aldes, budete dýchat čistší vzduch než při pobytu na horách, a to i když ji umístíte do bytu ve velkoměstě. Nejpokročilejší technologie a kombinace 3 filtrů zajistí, že se k vám domů nedostane 99 % pylu, bakterií ani jemných částic. Ven odvede i nechtěný CO² a VOC (těkavé organické látky).

Kompletní přehled jednotek i zodpovězení dotazů včetně kontaktů najdete na rekuperace-aldes.cz.

Related articles

Comments

Nejnovější články