Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Víte, kde koupit klasické i bioklimatické pergoly ve vysoké kvalitě za rozumné ceny?

Také patříte k rodině, která hojně a ráda využívá služeb pergoly, a je to na ní patřičně znát? Možná právě proto hledáte nový model, který vám bude sloužit k vaší maximální spokojenosti. Anebo jste si koupili či postavili nový dům, kde vám zatím zastínění terasy zcela chybí. Ať je to jakkoli, výborným řešením jsou kovové pergoly, které svým klientům na míru z hliníku vyrábí společnost Atypy s.r.o. z Řeporyjí.

Proč právě hliníkové pergoly?

Hliníkové pergoly na míru nevyžadují žádnou údržbu, v našich klimatických podmínkách mají životnost několik desítek let. Společnost Atypy s.r.o. vyrábí hliníkové pergoly se stahovací střechou. Ta je vyrobena z třívrstvého PVC a je odolná jak proti dešti, tak proti silnému větru, i když jeho rychlost dosahuje k 117 km / h. Pergoly je možné doplnit i o příslušenství, kterým je osvětlení nebo boční clony. Díky tomu, že je možné střechu pergoly kdykoli stáhnout, vám nebude dělat navečer nebo v zimě nechtěné stínění interiéru. Světlo se dostane až k francouzským dveřím nebo oknu.

Záruka na zahradní pergoly od Atypy.cz činí 5 let. Stačí vybrat si model, který se vám bude nejvíc líbit a dohodnout se na jeho výrobě. Používat jej budete moci klidně i 10 měsíců v roce právě proto, že je odolná a stabilní.

Příjemné větrání díky bioklimatickým pergolám

Pokud máte rádi, když vám vzduch hezky cirkuluje, budou se vám líbit bioklimatické pergoly. Jsou vybaveny otočnými lamelami, jež chrání terasu před sluncem, ale zároveň dovolují odvětrávat prostor pod pergolou. Jestliže začne pršet, stačí zmáčknout tlačítko na ovladači a lamely během chviličky vytvoří nepromokavou střechu. I tady je zajištěna výroba na míru, bezúdržbovost a dlouhá životnost.

Více informací najdete na atypy.cz.

Related articles

Comments

Nejnovější články