Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Přírodní interiér v teplých barvách: Viz, jaké dřevo je IN a s čím ho zkombinovat

Každé roční období má své kouzlo a my máme výhodu, že můžeme za ten rok poznat různé jeho podoby. Podzim má své kouzlo a právě s přicházejícími trendy v interiéru si ji dokážete zamilovat ještě více.

Spojení s přírodou se přenáší z exteriéru do interiéru a spolu s jinými materiály a strukturami vytváří harmonii. Příroda a neopracované surové materiály se stávají stále více dominantní částí domova a lidé se stále více přiklánějí k materiálům, které jsou udržitelné. Za kvalitu jsou ochotni připlatit si.

Dubové masivní dřevo zahřeje
Neopracované přírodní dřevo světlejších tónů, na kterém je vidět jejich strukturu je klíčem ke štěstí v otázkách řešení interiéru. Organické materiály a masivní dřevo jsou stále více žádané. Dubové dřevo nabízí v interiéru prostor na hru s dekoracemi v podobě měkkých materiálů a pohovek. Detail prostoru pak můžete rozbít kovovými akcenty.

Povlaku na polštář, deky a koberce
Měkkost je to, co vystihuje vaši touhu po klidném domově, ve kterém zrelaxujete. Měkké materiály, povlaky na polštáře v podobě deky či pletená deka velkých rozměrů. To vše v neutrálních barvách jako je bílá, krémová, šedá dokáže s dubovým dřevem vyčarovat ideální spojení.

Nástěnné dekorace na bílé zdi
Bílé minimalistické stěny a čisté linie převládají, ale přece jen na některou z částí můžete využít nástěnné dekorace. Zda se rozhodnete pro poličku, na kterou si položíte svícen nebo aroma difuzér a rozzáříte místnost. Pro výběr obrazů se můžete inspirovat na Instagram a Pinterestu na milion způsobů, výsledek bude promyšlený do detailu.

Related articles

Comments

Nejnovější články