Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Trendy v interiérovém designu: Dopřejte svému domovu záplavu barev

Od odstínů smaragdové přes elektrizující žlutou až po měkké tóny terakoty. Barevný výběr určený pro rok 2019 byl inspirován požadavky běžných domácností a současným mentálním nastavením běžné spotřebitele. Pokud v dohledné době zvažujete „předělávku“ vašeho domova, dodejte mu nové odstíny, které kromě vaší domácnosti nastartují i ​​vaše vjemy.

optimistická žlutá
V roce 2019 jsou na vzestupu barvy, které asociují životní optimismus. Populárními jsou extrémně syté odstíny žluté, které mají sílu změnit náš přístup k životu a vyburcovat v nás pocit toho, že všechno dokážeme. Chcete-li při práci s touto barvou zajít ještě dál, kombinujte ji například s chladnými odstíny modré.

léčivá zelená
Hluboké odstíny zelené jsou inspirované přírodou, která právě prostřednictvím nich přenáší svou léčivou sílu z exteriéru do našich obydlí. Přivítejte bohatství, které tyto odstíny nabízejí a zklidněte své smysly v jejich objetí. Největší službu udělají vám a vašemu interiéru v kombinaci s neutrálními tóny a přírodními doplňky.

Měkké tóny terakoty
Tertakotové tóny zvětšují imponují lidem, jejichž element země poutá o něco více než nás ostatních. Pro ty, kteří chtějí i ve svých domech cítit propojení s přírodou a její prvky jsou zemité odstíny tou správnou cestou jak to demonstrovat.

oprašte růžovou
Odstín „mileniálskej růžové“ j je barvou z nedávné minulosti. Pokud však upřednostňujete nadčasovost před rychle se měnícími trendy, vhodnější budou její jemnější, tlumenější odtenie. Pudrová růžová imitující barvu růží je navíc velmi dobře kompatibilní s dalšími barvami.

Related articles

Comments

Nejnovější články