Časopis plný rad a nápadů o bytovém designu je Magazín LIVING.

Stylový zahradní nábytek s nádechem exotiky: Kulaté ratanové křesla dodají vaší zahradě punc jedinečnosti

Milujete léto, slunce, moře, pocit nekonečné pohody a nezávislosti? Pokud si chcete malý kousek dovolenkové atmosféry přenést i do svého domova, není to žádný problém. S našimi tipy to hravě zvládnete. Stačí vyjít na zahradu nebo na terasu a pohodlně se usadit v ratanovém lehátku. No a s pár doplňky si opravdu budete připadat jako ve vaší vysněné destinaci.

Minimalistické křesla na terasu
Bydlíte v malém bytě a máte pocit, že vaše terasa, či balkon se na oázu klidu nemůže proměnit ani náhodou? Omyl. Stačí jen zvolit správný tvar křesla, které se stane její dominantou. Výbornou volbou do menších prostor jsou ty ve tvaru hrušky. Během horkých dní vám poskytnou vítaný stín a navíc s doboru knihou a šálkem kávy se vám z něj nebude chtít ani vstát.

Závěsné ratanové křesla do menších prostorů
Vzpomínáte si na chvíle, kdy jste v létě trávili prázdniny v zahradě u babičky na houpačce? Pamatujete si na ten pocit, když jste museli přimhouřit oči, protože vám slunce svítilo do očí? Všude byla cítit vůně léta a čerstvě upečené bábovky. Stejnou vzpomínku na léto si můžete přičarovat zpět kdykoliv. Postačí vám k tomu jediný kus nábytku. Závěsné ratanové křeslo. Navíc má řadu výhod. Podle prostoru, který máte k dispozici si dokážete zvolit vhodnou velikost i tvar. Momentálním hitem je umělý ratan, zejména kvůli tomu, že se snadno udržív a skvěle vypadá. A rozhodně oživí každý exteriér!

Related articles

Comments

Nejnovější články